Haber Detayı
6.2.2014 Bu haber 1190 kez okundu
 
Tokat maçı soğuk havanın ısıtan galibiyeti oldu
Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Hatayspor´un basın sözcüsü Sadullah Ergin, "Soğuk bir havada yolculuk yaprak Tokat´tan galibiyetle ayrıldık” dedi.
 
 

Ergin, düzenlediği basın toplantısında, sıfır derecenin altında yolculuk yaparak galibiyete kilitlenerek Tokatspor'u galibiyet sevinciyle yüreklerimizi ısıttı. Tokat'lı halkın ve taraftarların davranışları centilmen davranmalarından dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. 8 puanlık farkla ligin şampiyonu olan Hatayspor'u, bu haftadan sonra bayrak kampanyasıyla herkesin destek vermesini beklediklerini kaydetti.  
Hatayspor'u n kendinden başka rakibi olmadığını söyleyen Ergin şöyle devam etti; “ Hatayspor'a inanmayan varsa lütfen maç izlemeye gelmemelerini istiyorum. 8 puanlık fark ile Hatayspor kadrosunu olumsuz etkilemesin, bazı taraftar gruplarından Hatayspor kadrosunu ve yönetimini derinden üzmektedir. Bu haftaki oynanacak Aydınspor1923'le yapacağımız karşılaşmada tüm birlik olalım güçlü olalım” dedi.
Hatayspor Teknik Antrenörü Zafer Uysal ise, Tokatspor maçındaki galibiyet defterini kapatarak, önümüzde günlerde oynanacak olan Aydınspor 1923 ile yapılacak karşılaşmaya bilenmemiz lazım. Tüm hesaplarımız Aydınspor 1923 üzerine kuruluyor kendi evimizde galibiyet ile ayrılmamızı temenni etmekteyim.
Hatayspor'un basın toplantısına Hatayspor'un basın sözcüsü Sadullah Ergin'in yanı sıra Hatayspor teknik antrenör Zafer Uysal, Hatayspor Kaptanı Güney Atılgan ve Enis Gül katıldı.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 636
Toplam Gelen 3155036

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz