Haber Detayı
6.2.2014 Bu haber 1392 kez okundu
 
“Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle”
AK Parti Antakya Belediye Başkan adayı İsmail Kimyeci, 30 Mart yerel seçimleri öncesinde Antakya´da mahalle gezilerine devam ediyor. Kimyeci, önceki gün Akasya Mahallesi sakinlerinden Göksel Tağ´ın misafiri oldu.
 
 

Tağ Akasya Mahallesi'nde oturduğu evde AK Parti Antakya Belediye Başkan adayı İsmail Kimyeci, Akasya Mahallesi Muhtarı Mustafa Yücedal ve sokak sakinlerine ev sahipliği yaptı. AK Parti Antakya Belediye Başkan adayı İsmail Kimyeci, ev sahipliğinden dolayı Göksel Tağ'a teşekkür etti. AK Parti Antakya Belediye Başkan adayı İsmail Kimyeci'ye, mahalle muhtarı Yücedal'a ve mahalle sakinlerine toplantıya katılmalarından dolayı teşekkür eden Tağ, sözü muhtar Yücedal'a bıraktı. Yücedal, 30 Mart günü hizmetlerin devamı noktasında herkesin oy kullanacağını ve AK Parti ile yola devam edeceklerinin altını çizdi ve sözü Antakya Belediye Başkan Adayı İsmail Kimyeci'ye bıraktı. Kalabalık bir topluluğa hitap eden Kimyeci, Antakya Belediye Başkanı olması halinde yapacağı projeleri anlattı. Her yaş grubuna uygun sosyal projelerinin olduğunun altını çizen Kimyeci, çocuklar için yeşil alanların artacağını, gençler için salon sporları yapabilecek ortamları sağlayacaklarını, yaşlılar için ise kahvehanelerde oturup boş zaman geçireceklerine daha farklı etkinlikler yaparak onları da yaşamlarının sonraki dönemlerinde olabildiğince rahatlatacaklarını söyledi. Yaşlı çiftler için ise kışın sobalarını kurup evlerini temizleyecek, yazın tekrar sobalarını kaldırıp borularını temizleyerek evin her türlü temizlik ihtiyacını karşılayacak ekip kuracaklarını söyleyen Kimyeci, bu ekibin belediye tarafından ücretsiz olarak tahsis edileceğini söyledi.
Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin kurulmasından dolayı başta Antakya olmak üzere Hatay ilinde çok büyük değişimler yaşanacağını ifade eden Kimyeci, “Gerek Antakya olsun, gerekse diğer ilçelerimiz olsun, başta Hatay olmak üzere hizmet siyasetinin devamı 30 Mart tarihinde yapacağınız seçime bağlıdır. 30 Mart tarihinde bir yerde hizmetlerin devam edilip edilmemesi tercih edilecektir. Hizmetlerle Antakya'mızın, Hatay'ımızın büyümesi, gelişmesi oylanacaktır” dedi.
Ev sahibi Tağ Antakya Belediye Başkan adayı İsmail Kimyeci'ye verdiği bilgiler ve sunduğu projelerden dolayı teşekkür ederek, “Allah yolunuzu açık etsin. İnşallah 30 Mart tarihinde belediye seçimlerini kazanır, Antakya'nın ve Hatay'ın gelişimini sağlamaya devam edersiniz” dedi. Toplantı vatandaşların “dik dur eğilme bu millet seninle” sloganlarıyla sona erdi.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 657
Toplam Gelen 3155057

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz