Haber Detayı
28.3.2014 Bu haber 990 kez okundu
 
Sınırda yaşananlardan kaygılıyız
CHP Defne Adayı Dr. İbrahim Yaman, partili ve basın mensupları ile düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Yaman düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada Yayladağı sınırında yaşanan çatışmalarından duyduğu endişe ve üzüntüyü dile getirdi. Barış en önemli değerdir.
 
 

CHP Defne Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Yaman dün Döver Köyü'nde partililerle bir araya geldi. Son birkaç gün Yayladağı sınır kapsında yaşanan çatışmalar nedeniyle seçim çalışmalarına ara verdiklerini ve sınır kapısında yaşanan çatışmaların kaygı verici olduğunu kaydetti.
Barış havası ile umutlanırken Yayladağı sınırında yaşanan çatışmalar ile irkildiklerini söyleyen Dr. Yaman, barışın olmadığı yerde belediyecilik hizmetinin de hiçbir anlamının olamayacağını belirterek, “Barış en önemli değerdir.  Yayladağı'ndan endişe verici haberler aldık. Sınırda gördüklerimiz karşısında şok oluyoruz. Çatışma haberleri halen geliyor. Milletvekili arkadaşlarımızla yine Yayladağı'na gidip son durum olayları yakından takip edeceğiz.” dedi.
CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, CHP Defne İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Gönenç, CHP Defne Belediye Meclis Adayları yanı sıra çok sayıda partilinin yer aldığı etkinlikte 30 Mart'ta yapılacak seçimlerin yerel seçim olmaktan çıktığını belirten Dr. Yaman, yerel seçimin ülkeyi ayrıştıran, kamplaştıran, ötekileştiren zihniyete karşı bir mücadeleye dönüştüğünü ifade etti.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 42
Toplam Gelen 3153598

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz