Haber Detayı
28.3.2014 Bu haber 992 kez okundu
 
Ülkücü Hareket Türk Milletinin çimentosudur
Seçim çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Fedai Yücedal, çocukluğunu geçirdiği Esentepe Mahallesini ziyaret etti.
 
 

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 45 yıldır Türkiye'de başı dik, anlı ak olduğunu kaydeden Yücedal: Artık Yeter, inşallah hüküm sırası 30 Mart'ta Bozkurtların” ifadelerini kullandı.
Esentepe Mahallesi'nde büyüdüğü sözlerine ekleyen Yücedal, toplanan kalabalığa; 30 Mart'ta Antakya Belediyesi'nin surlarına 3 Hilal Bayrağı asmaya hazır mısınız?” diye sordu.
Mustafa Kemal Atatürk'ün “Ne Mutlu Türk'üm Diyene” ve Alparslan Türkeş'in “Türk milletinin mutluluğu ve huzuru için kanını son damlasına kadar akıtacak milletin mensubu olmaktan şeref duyuyoruz” sözlerini paylaşan Yücedal: “Bu memlekette yaşayan vatan hainleri hariç 76 milyon kişinin tamamını hangi esefte olursa olsun, hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun, hangi emdik kökenden olursa olsun hepsi aynı bizler gibi Türk milletenin şerefli bir evladıdır. Cenab-ı Allah'a inanan, onun verdiği hükme göre yaşayan,    onun hesabına göre inanan Ülkücüleriz. Bu ülkede Cenab-ı Allah'ın dediği olur” ifadeleri kullandı. “Bin yıllık devlet Selçuklu'yu, Osmanlı'yı Türkiye   Cumhuriyeti'ni ve bin yıllık devlet birliğimizi, beraberliğimizi bozmak isteyenlere 30 Mart'ta dur diyeceğiz” diyerek sözlerine devam eden Yücedal: “Biz sizlere hizmet etmek için bu yollara çıktık bizler sizlerin evlatlarıyız, içinizden birisiyiz. Şahsımızla ilgili değerlendirmelerde bulunanlara sesleniyoruz Allah işinizi gücünüzü rast getirsin. Biz bu memleketin bu milletin  evlatları olarak vatan evlatlarına, yani bakan evlatlarına değil     vatan evlatlarına oy istiyoruz. Siz de inşallah yerel seçimlerden başlamak üzere güle güle diyeceğiz. İnşallah Antakya,   Hatay ve tüm Türkiye için Cenab-ı Allah hayırlısını verir.
Bu millet bu millet neye layıksa o şekilde yönetilir” diye belirtti
Yücedal: “Bizler, makamda gözü olmayan şerefiyle, onuruyla ve şahsiyetle yaşayan Ülkücüleriz. Allah hepinizden razı olsun. Türk Milleti her zaman bize sahip çıktı. Ülkücü Hareket,  Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ve Türk milletinin çimentosudur. Türk devletinin sigortasıdır. Türk milliyetçileri olduğu sürece kimse bu devleti bölemez, kimse bu memleketi ayrıştıramaz” ifadelerini kullandı.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 610
Toplam Gelen 3155010

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz