Haber Detayı
18.4.2014 Bu haber 1069 kez okundu
 
Yapılanları camia olarak kınıyoruz
Geçtiğimiz hafta Hatayspor Kulübü gittiği Malatya deplasmanında maalesef Türk futbolu adına istemediğimiz bir ortam yaşadıklarını kaydetti.
 
 

Hatayspor Kulübü Başkanı Jan Baram yaptığı yazılı açıklamada, “İki otel değiştirmek zorunda kalan Hatayspor kafilesi, gece yarısı davullarla gürültüyle rahatsız edildi. Antakya'ya gelen takımlara gösterdiğimiz konukseverliği Malatya'da hiç görmedik. Hatta protokol tribününde rakip takımlar için 15 kişilik yer ayırmamıza rağmen sadece başkan olarak şahsıma yer ayırmaları ve yönetimime yer ayırmamaları dolayısıyla itiraz ettim.
10 bin seyirci önünde oynanan maçta Yeni Malatyaspor her türlü baskıyı kurdu. Maçı izlemeye gelen taraftarlarımız maç öncesi 5 saat, maç sonrası 2 saat bekletildi. Atılan taş ve çakmaklarla yaralanan taraftarlarımız oldu. 
İlk yarısı isteğimiz şekilde giden maçın ikinci yarısında da soğukkanlı olarak maçı idare ettik. Ancak kaleci Ömer Kısa'nın uzatma dakikasında aldığı darbede dudağı yarıldı. O şekilde maça devam etmek zorunda kaldı. Auta giden top, yapılan baskıyla korner olarak değiştirildi.
Bu kornerde maalesef golü yedik. Maç sonrası kaleci Ömer'in dudağına 10 dikiş atıldı. Yenilmeseydik demek ki linç edilebilirdik.
Biz hiçbir takıma bu muameleyi yapmadık. Yapılan futbol dışı olayları Hatayspor camiası olarak kınıyoruz” dedi.
Baram, Malatya Emniyet Müdürlüğü ve can güvenliğimizi sağlayan tüm emniyet görevlilerine Hatayspor Kulübü olarak teşekkür ederiz
Herşeye rağmen Hatayspor'un şampiyonluk şansı devam ediyor. Giresunspor'un puan kaybedeceği maçlar olacak. Hatayspor,    Giresun maçı dahil tüm     maçlarını kazanacak ve bu takım yine şampiyon olacaktır. Bu köprünün altından çok sular akar, bu ligde çok şey değişebileceğini söyledi.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 681
Toplam Gelen 3155081

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz