Haber Detayı
19.11.2014 Bu haber 1111 kez okundu
 
Onur Karataş güven tazeledi
Ak Parti Defne İlçesi 1. Olağan Genel Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Onur Karataş güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanı oldu.
 
 

Damla Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen 1. Olağan Genel Kurulu Toplantısı'na; Adalet eski Bakanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya Belediye Başkan yardımcılarından Mustafa Kemal Karakaplan ve Niyazi Yıldırım,Ak Parti Hatay İl Başkanı Murat Genco, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, 23. Dönem Milletvekili Fevzi Şanverdi, Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Kadın Kolları Başkanı Alev Seçmen, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Kudret Özbakış,İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Yüksel ve çok sayıda partiler ve davetliler katılım gösterdi.
KARATAŞ DEFNE İÇİN DESTEK BEKLİYORUZ DEDİ…
Açılış konuşmasını yapan Ak Parti Defne İlçe Başkanı Onur Karataş, defne ilçesindeki teşkilatlanma ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, daha büyük başarılara imza atabilmeleri için herkesten tam destek istedi. Karataş konuşmasında, Hatay'ın Büyükşehir kapsamına alınmasından sonra oluşan  15 ilçenin biri olan Defne ilçesi kurucu başkanı olarak göreve geldiğine dikkat çekerek, “Göreve geldiğim süre içerisinde sizlerin desteği ile bugünlere geldik, ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım size bir kez daha teşekkür ediyoruz. Defne İlçemiz 134.570 nüfuslu olan 93.691 seçmene sahip bir ilçemizdir. Ak Parti'nin vizyonu ve misyonu, birliği ve beraberliği, Yeni Türkiye'mizde Tek devlet, Tek Millet, Tek Bayrak  anlayışıyla Kurucu liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan inşa etmiştir. Bizde bu partinin bir ferdi ve bireyi olarak aynı anlayışla,aynı mantıkla devam edeceğimizin sözünü veriyoruz” dedi. 
İL BAŞKANI MURAT GENCO DEFNE'DE EV EV DOLAŞACAK, MİSYONUMUZU ANLATACAĞIZ…
Ak Parti İl Başkanı Murat Genco yaptığı konuşmada, partinin 12 yıllık hizmetlerinin gurur verici olduğunu ifade ederek, “Hatay'da ulaştığımız zaferlerin üzerine yeni destanlar yazacağız. Defne ilçemizi de önemsiyoruz. Burada iyi bir teşkilatımız var. Defne'de ev ev tek tek dolaşarak, Ak Parti'yi ve misyonumuzu anlatacağız” dedi.
HATAY MİLLETVEKİLİ ADEM YEŞİLDAL 12 YILDA DESTAN YAZILDI
Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, yaptığı konuşmada Ak Parti'nin 12 yılda destan yazdığına dikkat çekerek, insan hayatını kolaylaştıran hizmetler üretildiğini ifade etti. Yeşildal, “Hatay'da izlenen yol istikrarın çok önemli olduğunu gösterdi. İnsanlarımızla tek tek görüşeceğiz ve hizmetlere ara vermeden devam edeceğiz” dedi. 
ERGİN; KARAÇAY BARAJI'NIN MÜJDESİNİ VERDİ… 
Adalet eski Bakanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, yaptığı konuşmada Ak Parti ile geçen son 12 yıllık dönemin tarihte eşsiz bir zaman dilimi olarak yer alacağına dikkat çekerek, “Bu süre içinde Ülkemizde taş üstüne taş kondu. Şehirden şehre büyük hizmetler üretildi. Yollar yapıldı, sağlık alanında atılımlar yapıldı, eğitim kurumlarında en üst seviyelere ulaşıldı, Adalet sarayları yaptık ve yapmaya devam ediliyor, Sulama tesisleri yapıldı ve Ülke refaha kavuştu” dedi. 
Ergin, Hatay'da da hizmetlerin en üst seviyede gerçekleştiğine dikkat çekerek, Karaçay Barajı ile ilgili olarak müjde verdi ve “Karaçay Barajı 2015 yılında su tutacak” dedi. 
Ergin açıklamasında, Türkiye'de gerçekleşen tüm bu başarılı çalışmaların temelinde istikrarın olduğuna dikkat çekerek, “2001 yılından bugüne kadar herkesin yaptığı hiçbir çalışma ve harcanan hiçbir emek boşa gitmedi. Ak Parti misyonu Türkiye'de çok önemli işlere imza attı ve Ülkemiz yangından kurtarıldı” dedi.
Ergin son olarak Defne'nin hizmet üretmenin zor olduğu bir coğrafya olduğuna dikkat çekerek, “Biz hizmet eksenli bir partiyiz ve siyasi doğruları anlatmaya devam edeceğiz” dedi. Ergin ayrıca, yapılan kongrenin hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, ilçe başkanı Onur Karataş ve ekibine başarılar diledi ve gönülden destek verdiğini ve vereceklerinin sözlerini ekledi... 
Ak Parti Defne İlçesi 1. Olağan Genel Kurulu Toplantısı delegelerin oy kullanması ile sona erdi. Tek liste halinde gidilen seçim sonrasında mevcut başkan Onur Karataş güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanı oldu.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 44
Toplam Gelen 3153600

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz