Haber Detayı
19.11.2014 Bu haber 1002 kez okundu
 
İstediğimiz yerde değiliz
Spor Toto 2. lig kırmızı grubunda sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Hatayspor´un Teknik Direktörü Ahmet Taşyürek, taraftarları desteğe çağırdı.
 
 

Hatayspor Teknik Direktörü Ahmet Taşyürek, kulüp tesislerinde Antrenör yardımcısı İlhan Palut ve futbolculardan Özgür Çelik ile M. Akif Şerifoğlu ile birlikte düzenlediği basın toplantısında son 3 maçta sadece 1 puan alabildiklerini ifade etti. 
TAŞYÜREK: SON MAÇTAKİ OYUNDAN MEMNUNUM
Bordo-beyazlı takımın teknik direktörü Ahmet Taşyürek, “Puan cetvelinde istediğimiz yerde değiliz. Kocaeli maçında iyi futbol oynamamıza rağmen galip gelemedik. Bu maçta hakemin iyi niyetli olduğuna inanmıyorum. Çünkü kart sınırında olan 4 futbolcumuza sarı kart göstermesi iyi niyetli olmadığını kanıtlıyor. Artık her şeyi unutarak sahamızda oynayacağımız Altay maçını düşünüyoruz. Sahamızdaki bu maçı taraftarımızın desteği ile kazanmak istiyoruz. Taraftarımızın desteğine en fazla ihtiyaç duyduğumuz bir maçtır. Taraftarımızın bize zor günümüzde destek olmasını istiyor ve bekliyoruz. Ben şahsen takımımın son maçlarda oynadığın futboldan memnunum.  Taraftarımızın desteği ile Altay'ı yenerek  bir seri yakalamak amacındayız” şeklinde konuştu.
PALUT: TARAFTARLARIMIZA LAYIK TAKIM OLDUĞUMU KANITLAYACAĞIZ
Bu arada antrenör yardımcısı İlhan Palut ise “Oynadığımız futbolun karşılığını alamıyoruz. Bu da bizi üzüyor. Bu sorunumuzu gidermenin yollarını arıyoruz. Altay maçında şanssızlığımız yenmek için kazanmak zorundayız. Taraftarımızın desteği ile tüm engelleri aşmayı hedefliyoruz. Taraftarlarımıza layık takım olduğumu kanıtlayacağız” dedi.
ÇELİK İLE ŞERİFOĞLU: TARAFTARIMIZIN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR
Toplantıda hazır bulunan futbolculardan Özgür Çelik ve M. Akif Şerifoğlu, Kocaeli maçında iyi oynadıklarını   ancak puanlarını hakemin gaspettiğini belirterek “ Artık sahamızda oynayacağımız Altay maçını kazanarak bir seri yakalamak istiyoruz. Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var.
İyi bir takım olduğumuzu kanıtlayacağız. Taraftarımız desteklesin, biz galip gelelim. Onlar bizi desteklediği sürece utandırmayacağız” şeklinde konuştular.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 637
Toplam Gelen 3155037

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz