Haber Detayı
18.4.2015 Bu haber 972 kez okundu
 
Hatayspor destek bekliyor!
Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Hatayspor´un son dönemlerde yaşadığı sıkıntılarla ilgili yazılı bir açıklamada bulundular. Hatayspor Başkanı Jan Baram´ın yalnız bırakıldığını belirten dernek üyeleri takımın maddi sıkıntı içinde olduğunu söylediler.
 
 

Dernek üyelerinin yaptığı açıklamada şunlar yer aldı; “48 yıllık sevdamız Hatayspor'umuz bir yandan Play-Off'a kalmak için rakipleriyle kıyasıya mücadele ederken, ne yazık ki esas mücadeleyi maddi sorunlarla yapıyor.
Hatayspor'u gönülden sevdiği için yanındaki birkaç yönetici ile birlikte bu takıma hizmet eden Jan Baram, son dönemde tamamen yalnız bırakıldı. Hatayspor'un önce Play-Off'a oradan da PTT 1.Lig hedefine ulaşması için maddi ve manevi destek gerekir. Hatayspor'a bu ilgisizlik ve duyarsızlık niye ?
Nüfusu 1,5 milyonu aşan bir Hatay iline bu duyarsızlık yakışıyor mu ?
Nerede bu ilin yöneticileri, bürokratları?
Nerede bu ilin Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları?
Nerede bu ilden kazanıp da Hatayspor'a yardımcı olmayan işadamları ?
Hatay halkı ve Hatayspor taraftarları bu gerçekleri bilmiyor değil. Bu ilgisizlik ve duyarsızlık devam eder Hatayspor hedefine ulaşamazsa yazık değilmi bir koca sezonun emeğine.
Biz Hatayspor'a karşılıksız sevda ile bağlanan taraftarlar olarak, kimse sabrımızı sınamasın ve ölçmeye kalkmasın. Demokratik hakkımızı kullanarak gereken tepkimizi ortaya koymayı da zamanı gelince biliriz !
İş işten geçmeden herkesin bu acı çığlığı duymasını istiyoruz.
Hatayspor'un yükü, Başkan Jan Baram ve yanında ki birkaç yönetici ile taşınacak bir yük değildir. Omuz ve destek vererek bu yük azaltılır. Hiç olmazsa ligin bitimine üç maç kala Hatayspor'a sahip çıkalım. Diğer gruptaki Malatya ilinin takımına nasıl sahip çıktığına ve desteklediğinden örnek alalım.
Memleket çocuğu diye acı gerçekleri kalbine gömen ve özveriyle Hatayspor'a hizmet eden teknik direktörümüz Ahmet Taşyürek Hocamıza sahip çıkalım. Aylardır alacaklarını sabırla bekleyen ve sahada onurlarıyla mücadele eden Hataysporlu futbolcuların paralarının ödenmesini sağlayalım.
Söylenecek çok söz vara ama konunun özeti şudur; yarın geç olmadan, iş işten geçmeden şimdi Hatayspor'a destek zamanıdır.”


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 658
Toplam Gelen 3155058

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz