Haber Detayı
24.4.2015 Bu haber 732 kez okundu
 
DP yeniden şahlanacak
Demokrat Parti İl Başkanı Mahmut Ekmen İl Binasında düzenlenen Aday tanıtım toplantısında konuştu.
 
 

İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda sözü İl Başkanı Ekmen aldı. Ekmen; Bu gidiş elbet son bulacak. Demokrat Parti yeniden sizlerin sayesinde Kırat'ın omuzlarında şahlanacaktır'' dedi. 
SEÇİMLERE KİMSENİN ÇATISI ALTINDA GİRMEYECEĞİZ
Ekmen, ''Bu seçimlerde Saadet Partisi çatısı altında birleşmeye sıcak bakmadık. Davul başkasının boynunda tokmak başkasının elinde bir vaziyette seçime girmenin bir anlamı yok. Ancak 1 il hariç diğer tüm illerde Demokrat Parti'nin adaylarıyla seçime girmiş bulunuyoruz. Ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun'' dedi. 
EKMEN: AKP İKTİDARI BU DURUMU MUHALEFETE BORÇLU
Ekmen; ''AKP iktidarının büyümesini, prim yapmasını MHP gibi hareketsiz biyonik adam gibi davranan bir genel başkana ve CHP gibi hakiki muhalefet yapmayan bir  genel başkana borçludur. Eskiden Hafız Esad döneminde Hatay'ımızı haritalarında gösterirken biz tepki gösterirdik. Ancak Hatay bugün sınırlar açık, can güvenliği yok, kaçakçılık, geçim sıkıntısı vatandaşımızı mağdur etmektedir.  Öyle bir duruma geldi ki Türkiye bir Afrika ülkesinden farkı kalmadı. Ak Parti hükümetleri her ne kadar da durumu tozpembe gösterseler de vatandaşı emekli maaşına, sakat maaşına mecbur bırakmıştır'' dedi. 
VATANDAŞ ARTIK HERŞEYİN FARKINA VARDI
Vatandaşın artık uyandığını, her şeyin farkına vardığını ifade eden Ekmen sözlerine şöyle devam etti; '' Ergenekon diye bir yalan uyduruldu ama hiçbir sonuç alınmadı. Cephedeki askerimizi tutukladılar cezaevlerine tıktılar daha sonra özür dileyip 
serbest bıraktılar. Bu durum vatandaşın bağrına tak etmiştir. Bu durumun tek çıkar yolu Demokrat Partidir. Bizler Milletvekili Adayı arkadaşlarımızla elimizi taşın altına koyduk hepsine teşekkür ediyorum başarılar diliyorum'' dedi. Toplantı Milletvekili adaylarının tanıtımıyla sona erdi. 


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 627
Toplam Gelen 3155027

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz