Haber Detayı
21.5.2015 Bu haber 1101 kez okundu
 
Halkın istediği gibi bir vekil olacağım
Hatay Bağımsız Milletvekili adayı Refik Eryılmaz geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirdiği Harbiye ziyaretinde halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı.
 
 

Davullar ve zurnalar ile karşılanan Eryılmaz ziyareti kısa sürede büyük bir kalabalığın oluşması ile mitinge dönüştü. Harbiye mahallesi ve farklı kesimlerden gelen muhtarlar ve kanaat önderleri de Eryılmaz'a destek verdi. Oldukça büyük bir kalabalığa hitap eden Eryılmaz kendisine karşı yürütülen spekülasyonları sert bir dille eleştirirken 'Son günlerde yaşanan olayların ilerleyen dönemlerde oluşabilecek tehlikelerin habercisi olduğunu' belirtti. Eryılmaz: “Antakya'nın Sofular mahallesinde bir taciz sonucu Suriye'liler ve vatandaşlarımız arasında bir tartışma çıkıyor ve bu tartışma çatışmaya dönüşüyor. Bugünde Suriye sınırımızda bir uçak düşürülüyor. Patlamalar halkımızı tedirgin ediyor. Bu yaşananlar ilerleyen dönemlerde bizi nasıl tehlikelerin beklediğini gösteriyor. Bu olayların karşısında duran siyasi aktörler devre dışı bırakılmakta. Şuan bu olaylar yaşanırken bizi karalamaya çalışanlar neredeler? 
Akp'yi Mhp'yi brakmışlar işleri güçleri bizi karalamak olmuş. Bari karalarken biraz tutarlı davranın da millet size inansın! Neymiş efendim Akp'den para almış. Akp faşizmine karşı Gezi'de, Suriye'de en büyük mücadele verenler biz değilmiydik? Davutoğlu gittiği her yerde bizi hedef gösteriyor Antakya mitinginde de yine bizim üzerimizden siyaset yapıyor. Eğer ben Suriye meselesi, Gezi davaları yüzünden liste dışı kaldıysam bundan gurur duyuyorum. 
HALKIN İSTEDİĞİ GİBİ BİR VEKİL OLACAĞIZ!
İstiyorlarki hiç konuşmayalım bazıları gibi yan gelip yatalım. Mecliste 150'ye yakın milletvekili doğru dürüst meclise bile gelmemiştir. Bu düzenin oyunlarına gelmeyen vekiller işte bizim gibi yok edilmeye çalışılıyor. Biz önümüzdeki dönemde de mücadelelerimizi sürdüreceğiz. Gerek Suriye gerek Gezi davaları bunları takip etmeye devam edeceğiz. Dört yıldır olduğu gibi partinin istediği gibi değil halkın istediği gibi bir vekil olacağız!” ifadelerini kullandı.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 635
Toplam Gelen 3155035

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz