Haber Detayı
21.5.2015 Bu haber 1484 kez okundu
 
Projelerimle halkımız refaha kavuşacak
Hatay bağımsız milletvekili adayı olan araştırmacı gazeteci Nihat TAŞKIN; “Kimsenin düşünemediği aklına bile getiremediği ´çılgın olmayan mütevazı projeleri´ ile işsizliğe ve üretime çözüm olacak projelerimle halkımız refaha kavuşacak” dedi.
 
 

Gazetemiz haber merkezine eşi Reyhan Taşkın ile ziyarette bulunan Hatay Bağımsız Milletvekili Adayı Nihat Taşkın, gazetemiz genel yayın yönetmeni Emrullah Çayırcık'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Taşkın gazetemize yapmış olduğu ziyarette mütevazi projelerinden bahsederken Hatay'lı seçmenlere de oylarını kullanırken iyi düşünmelerini ve projesi olan adaylara oy vermelerini istedi.
Hatay Bağımsız Milletvekili adayı gazeteci Nihat Taşkın, gazetemiz haber merkezimize yaptığı ziyarette seçilmesi halinde “Çılgın olmayan mütevazı projeleri” olduğunu belirterek; Hatay için yapılması gereken birçok proje ürettim. Allah nasip ederse Meclise gidersem, hem Hatay kazanacak hem de Ülkem kazanacak. Allah ürettiğim bu projelerimin alt yapısını fazlasıyla vermiş, ama helva yapacak ustamız olmadı. Hatay'ın ve ülkemizin en büyük sorunlarının başında işsizlik ve üretimsizlik gelmektedir. Onun içindir ki hep araştıracağım ve çare olmaya çalışacağım'' dedi.
PROJESİ OLAN ADAYA OYUNUZU VERİN
Taşkın; “Allah nasip eder TBMM ye gidersem hangi parti ya da hangi zihniyet iktidar olursa olsun, hatta koalisyon hükümeti dahi olsa ülkem ve milletim adına yapılacak her olumlu işte ve adımda kendilerini destekleyeceğimi, olumsuz her kararlarında karşıla-rında olacağıma dair namus ve şerefim üzerine söz veriyorum.” Taşkın haber merkezine yapmış olduğu ziyarette Hatay'lı seçmenlere dikkatli olmalarını ve oy kullanacakları zaman iyi düşünüp öyle oylarını kullanmala-rını söyledi. Taşkın açıklamalarına şu şekilde devam etti; “Sevgili Hatay'lı seçmenler ve Hatay halkı; Liderlerin atamalı demokrasisine ve Başkent listelerine, daha önemlisi oylarımızın çantada kek-lik gösterilmesine Hatay'ı; Antak-ya, Reyhanlı, Altınözü, Yayladağı, Hassa ve Kumlu ilçelerimizin yok sayılmasına tepkimizi oylarımızla gösterelim. Yeter Artık, Söz Halkımızındır, Yeter Söz Sandıklarındır, Yeter artık diyelim ki Egemenliğin Kayıtsız Şartsız Milletin olduğunu gösterelim, elimizi vicdanımıza koyarak Kutsal Oyumuzu kullanın” dedi
 
DEVLET KESESİNDEN BONKÖRLÜK YAPAN SİYASETÇİLERE HODRİ MEYDAN
 
Hatay Bağımsız Milletvekili adayı gazeteci Nihat Taşkın; “Ben ne sağ, ne de sol görüşteyim. Merkezde düşünen biri olarak, partizan düşünmeyenlerin adayıyım. Devlet kesesinden bonkörlük yapan, alternatif üretmeyen liderlere Hatay'dan Hodri Meydan diyorum.”
Bağımsız aday Taşkın “Asgari ücretin 1.700 TL olmasının artık kaçınılmaz olduğunu belirterek,  iş adamlarımız da mağdur  olmadan  bu konunun karşılıklı müzakerelerle çözümlenebilir'' dedi. 3. Defa Hatay Bağımsız Milletvekili adayı olan Araştırmacı Gazeteci  Nihat Taşkın yaptığı yazılı açıklamasında “Liderlerin araştırmadan, proje üretmeden, Devlet kesesinden hiç bir dayanağı olmadan atıp tutan bazı liderlerimizi kınıyorum” dedi.
Hatay Bağımsız Milletvekili adayı Gazeteci Nihat Taşkın; “Hatay da tüm ilçelerimize üretime yönelik projeler çıkartırken, üretmiş olduğum projelerimin de her ilçede yapılabileceği alt yapılarının olduğunu  belirten Taşkın, asgari ücretinde 1.700 TL olması gerektiğinin altını çizerek, yaptığı araştırmasında asgari ücretli çalışanlarımızın da devlet tarafından sigorta primlerinin karşılandığı takdirde iş adamlarımıza da bir yük gelmeyeceğini %18 olan KDV'nin %8 e düşürülmesinin kaçınılmaz olduğunu, bunun böyle oluncada  herkesin daha düzgün vergi ödeyebileceğini belirten Bağımsız Aday Taşkın Sosyal Devlet olmanın gereğinin de böyle olması gerekir” dedi.
Ülkemizde her geçen gün hayat şartlarının ağırlaştığını ve işsizliğin çığ gibi arttığını da belirten Taşkın, açıklamasında şöyle dedi. “Gelin hep birlikte Hatayı Pilot il olarak seçelim ve Hatay da üretmiş olduğum küçük mütevazı projelerimi uygulayalım. Halkımızı üretime teşvik edelim. O zaman geçim derdi, işsizlik kalıyor mu hep birlikte görelim. Hodri meydan” dedi.
BAĞIMSIZ ADAY TAŞKIN SEÇİM BİLDİRGESİNİ HATAY GAZETECİLER CEMİYETİNDE AÇIKLAYACAK
Öte yandan Hatay Bağımsız Milletvekili adayı Araştırmacı Gazeteci Nihat Taşkın; Hatay Gazeteciler Cemiyetinde yarın 22 Mayıs 2015 saat: 14:00 de  geniş kapsamlı yapacağı basın toplantısında Seçim Bildirgesini ve Hatay'daki oluşturduğu tüm projelerini açıklayacak.
 


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 677
Toplam Gelen 3155077

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz