Haber Detayı
11.6.2015 Bu haber 787 kez okundu
 
Turunçlu ilk ve ortaokulundan muhteşem kermes
Turunçlu İlk ve Ortaokulunun 05 Haziran Cuma günü düzenlemiş olduğu coşku ve heyecan dolu kermese ilgi ve katılım yoğun oldu.
 
 

Turunçlu İlk ve Ortaokulu okul bahçesinde gerçekleşen etkinliğe Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halil Sanlı, Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarı, Okul Müdürü Hıdayet Çayırcık, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman'ın açılışını yaptığı okul kermesinde Başkan Yaman; “Turunçlu İlk ve Ortaokulu Okul Aile Birliği önderliğinde düzenlenen kermes Turunçlu halkının Eğitim ve Öğretime vermiş olduğu ilgi, alaka ve desteğin açık bir göstergesidir. Birlik-Beraberlik içerisinde düzenlenen kermes bir defa daha göstermiştir ki eğitimin en ön planda tutulması, olmazsa olmazdır ve böyle etkinliklerle zenginleştirilmelidir. Bu birlik ve beraberliğin artarak devam edeceğine olan inancım tamdır. Halkımızın böyle etkinlikleri daha fazla coşku ve beraberlik içerisinde devam ettirmeleri temennisindeyim. Bu duygu ve düşüncelerle emeği geçen başta okulumuzun tüm idareci ve öğretmenlerine, Okul Aile Birliği adına Başkan Nazlı Aktok'a, tüm halkımıza ayrı ayrı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.
Kermes kurdelesi kesen Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan ve beraberindeki heyet ile okul Müdürü Hıdayet Çayırcık öncülüğünde kermesi gezdi. Kermesi gezen ve halk ile sıcak sohbet eden başkan Yaman'a olan sevgi ve ilgi dikkatlerden kaçmadı.
Okul Aile Birliği Başkanı Nazlı Aktok gazetemize yaptığı açıklamada; “Okulumuza destek anlamında yapmış olduğumuz kermese veli ve protokol üyelerin katılımı ve ilgilinin yoğun olması bizleri son derece mutlu etti. Velilerimizin kermese bağışlamış olduğu tüm yardım malzemeleri birkaç saat içerisinde tükendi. Şüphesiz kermeste elde edilen gelirin okulumuza ve eğitime katkısı büyük olacaktır.” diyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 674
Toplam Gelen 3155074

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz