Haber Detayı
11.6.2015 Bu haber 1308 kez okundu
 
Erol Bilecik’te mezuniyet sevinci
Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 2014-2015 yılı eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı. 508 öğrenci diplomalarına alarak mezun oldular.
 
 

Okul bahçesinde Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan törende konuşma yapan Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sabri Tazeaslan, “Her ayrılıkta saklıdır umudun, insanı saran inanılmaz büyüsü. Ve her bir ayrılık yeni yolların, yeni umutların başlangıcıdır aslında. Hayat, bisiklet sürmek gibidir, dengeyi korumak için sürekli hareket etmeye devam etmelisiniz” dedi.
Bugün alacağınız diploma ile hayatınızda yeni adımlar ve yeni mücadelelerle yol almanız gerekiyor'' diyen Tazeaslan, “Bugün buradan aldığınız diploma hayatınızda elbette ki önemli kazanımlar sağlayarak bir anahtar olacaktır. 
SİZE BAKARKEN YARINLARIMIZI GÖRÜYORUM
Bizler için başarı kimliğiniz kadar bu okuldaki hatıralarınız, birikim ve değerleriniz, hayatı ve insanı seven, dürüst, ahlaklı, kendini bilen, kendine inanan ve güvenen meslek sahibi bir birey olarak ayrılmanızda da çok önemli. Ben şimdi sizlere bakarken karşımda güzel ülkemizin çağdaş yarınlarını gerçekleştirecek olan geçlerimizi, geleceğin belki de en büyük bilim-kültür insanını, mühendis ve eğitimcilerini görüyorum.
Yeter ki hayalleriniz olsun!” Yeter ki gözlerindeki ışıltıyı kaybetmeden mücadele edin. Göreceksiniz başarı mutlaka sizi bulacaktır. Sizlere gurur duyuyorum” dedi.
Hayırsever işadamı Erol Bilecik'te konuşmasında, “Sevgili öğrencileri yarın itibaren yeni öykü ve yeni bir başlıyor. Bilgi, eğitimden ve yaratıcı bilgilerden kopmayın. Başarılı olmanın yanında iyi insan olun. Özgüveninizin yetirmeyin. Yolunuz ve bahtınız açık olsun” dedi.
ÖDÜLLER PROTOKOL TARAFINDAN VERİLDİ
Törende ayrıca Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı İnci Özal ve ATSO Başkanı Hikmet Çinçin'de birer konuşma yaparak duygularını ifade ettiler.
Konuşmalarının ardından sınıfı birincilerine ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.
Temsilci kep giyme töreni ardından 508 öğrencileri müzik eşliğinde keplerini havaya atarak mezun olmanın mutluğunu yaşadılar.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 600
Toplam Gelen 3155000

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz