Haber Detayı
28.8.2015 Bu haber 987 kez okundu
 
Mobil sahne mahalle mahalle dolaşıyor
Antakya Belediyesi´nce mahalle ziyaretleri kapsamında Uzunalıç Mahallesi´nde etkinlik düzenlendi.
 
 

Antakya Belediyesi ailesi ev sahipliğinde Uzunalıç Mahallesi'nde düzenlenen etkinliğe Belediye Başkan   Vekili Cengiz Yıldız, Başkan Yardımcıları Mustafa Kemal Karakaplan, Hikmet    Hatunoğlu ve Cengiz Özgöz, Belediye Meclis üyeleri Mustafa Tül ve Ömer Gürbüz, belediye daire müdürleri, Uzunalıç mahalle muhtarı İsmail Balcı ve mahalle sakinleri katılım gösterdi.
MAHALLEİDEN BAŞKAN'A TEŞEKKÜR 
 Birlik, beraberlik ve dayanışma etkinliğinde, Antakya Belediyesi'ne ait mobil mutfak vasıtasıyla Uzunalıç     mahallesi sakinlerine yemek ikramında bulunulurken,  aynı zamanda mobil sahne aracılığıyla da mahalle sakinlerinin Kuran-ı Kerim Tilaveti ve tasavvuf dinletisi eşliğinde maneviyatı bol ve huzur dolu dakikalar geçirmeleri sağlandı.
Etkinlikte, vatan toprağı için hayatını kaybeden tüm aziz    şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz için Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi.
Uzunalıç Mahalle Muhtarı İsmail Balcı yaptığı konuşmada, düzenlenen etkinlikten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken mahalle sakinleri adına Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci'ye ve ekibine teşekkür ettiğini belirtti.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 639
Toplam Gelen 3155039

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz