Haber Detayı
7.3.2016 Bu haber 775 kez okundu
 
Yeşil bir dünya için “Yeşilay”
Yeşilay Hatay Şube Başkanı Hidayet Şişkin, Yeşilay haftası, bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir yaşama dikkat çekmek üzere 1-7 Mart tarihleri arasında “İyi ki Yeşilay var!” konsepti ile çeşitli etkinlikler ve toplantılarla kutlanacağını söyledi.
 
 

Öğretmenevinde kahvaltılı basın toplantısı düzenleyen Yeşilay Hatay Şube Başkanı Şişkin, Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutladığımız Yeşilay haftasını da vesile kılarak halkımızın bağımlılık konusunda farkındalık düzeyini arttırmak için bu hafta da çeşitli faaliyetler gerçekleştirdiklerini kaydetti.
Bu yıl da “İyi ki Yeşilay var!” konseptiyle kutlayacağımız haftada, bağımlılıkla ve zararlı alışkanlıklarla mücadele için tüm otoriteleri ve toplumu harekete geçirmeyi amaçladıklarına ifade eden Şişkin, “Gönüllük ve dayanışma dikkat çekmek amacıyla bu yıl Yeşilay Haftasına, “Yeşilay dayanışma haftası” diyerek çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE EDECEĞİZ
Hatay'daki Yeşilay gönüllülerimiz ile Yeşilay Haftası münasebetiyle zararlı alışkanlıklara ve bunların yayılmasına engel olmak için hep birlikte el ele vererek, etkinliklerde bağımlılıklarla mücadele çağrısında bulanacaklarını hatırlatan Başkan Şişkin, “Yeşilay Haftası Boyunca; Stant Çalışmalarımız, Ziyaretlerimiz, Bisiklet Turumuz, Çocuklarla Yeşilin Her Tonu ve sunularımız olacak. Bu yıl Yeşilay'ın 96. kuruluş yıldönümünün de kutlanacağız.  Yeşilay toplumu seviyor insanları seviyor bu sevgi yolculuğunda her insanımızın yapacağı bir destek mutlaka vardır.
Yeşilay Haftası münasebetiyle Toplumumuzun her ferdini zararlı alışkanlıklara ve bunların yayılmasına engel olmak için hep birlikte el ele vererek, bağımlılıklarla mücadele etmeye davet ediyorum” dedi.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 680
Toplam Gelen 3155080

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz